HAKKIMIZDA

Engelli bireylerimiz için geliştirilen ve hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan tekerlekli sandalye ürünlerinin kalitesi, satış sonrası destek hizmetleri ve yardıma muhtaç bireyler ile yardımseverleri buluşturmayı da amaç edinmiş bulunmaktayız.

TSM Medikal | Tekerlekli Sandalye Model ve Fiyatları

Tekerlekli Sandalye Merkezi; olarak engelli sandalyeleri hakkında tecrübeli ve teknik deneyimli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Her gün tıp teknolojileri sayesinde, pasif fonksiyonlardan maksimum fonksiyonlara kadar bir çok elektronik özellikli ürün bu yelpazeye dahil olmaktadır. Kişisel ihtiyaçlara göre yüzlerce ürün seçeneği sunulabilmektedir.

Bu ürünlere Markalar, Akülü Tekerlekli Sandalyeler, Manuel Tekerlekli Sandalyeler ve Engelli Çocuk Araçları sayfalarından ulaşabilirsiniz.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye