Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Tekerlekli Sandalye

Zaman ilerliyor ve bu süreçte olumlu veya olumsuz bir çok olay yaşanıyor. Maalesef ki olumsuz olan bazı olaylar, ölümler ve yaralanmalar ile sonuçlanıyor. Yaralanan bireylerin bazıları, kalıcı veya geçici engeller yaşamaktadır. Bu engeller fiziksel ve zihinsel olabilmektedir. Bu durum ise bireylerin aktif olarak hayata adapte olamamasına neden olur. Bir çok zorluk çekmekte olan engelli bireyler bir kişinin eline bakmak zorunda kalıyor ve yardım olmadan kendi hayatını devam ettiremiyor. İşte bu yüzden de tekerlekli sandalyeler icat edilmiştir. Engelli bireyin eli ayağı olan tekerlekli sandalye, kişinin ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmesine olanak sağlar.

tekerlekli sandalye modelleri seçme konusunda en etkili etkenler; bireyin engel durumu, yaşam koşulları, hayat kalitesi ve ihtiyaçlarıdır. Engelli bireyin bu gibi ihtiyaçlarını karşılamak ve ona en uygun tekerlekli sandalye modelini bulmak bizim alanımıza girmektedir. Sizin için en konforlu ve uygun fiyatlı modelleri size sunmaktayız. Sizin zamandan ve fiyattan tasarruf etmenize olanak sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan tekerlekli sandalyeler konforlu ve rahat olmaktadır. Sandalyelerimiz bireyin hızlı ve kolay bir şekilde manevra yapmasına olanak sağlamaktadır. Sandalyelerimiz en sağlam alaşımlardan yapılmakta ve hafif olabilmektedir.