Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalye Comfort LY-ESA120 HERO3-Classic

Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalye Comfort  LY-ESA120 HERO3-Classic

Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalye Comfort  LY-ESA120 HERO3-Classic; alüminyum kasa, anti-tipper tekerler, daha hafif ve dayanıklı kasası olması ile bir önceki model olan Hero 3 ten farklı donanıma sahiptir. Hero 3 Classic aynı şekilde, yarı otomatik sistemleriyle refakatçi kullanımına benzer bir şekilde tasarlanmış olsa da kullanıcının kendisi rahat bir şekilde kullanabilmesi düşünülerek üretilmiştir.

Güvenlik kemerleri, ayak tutacakları ve kolçak bağlantılarıyla birlikte gerek sağlam ve dayanıklı aksamıyla, gerek rahat ve konforlu oturma ve sırt koltuğuyla bedensel engelli kişilerin ihtiyaçlarına üst düzeyde cevap verecek şekilde donatılmıştır. Kullanıcının isteğine göre değiştirilebilen veya çıkartılabilen parçaları sayesinde tam donanımlı haliyle her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde dizayn edebilme özelliği mevcuttur.

Teknik Özellikleri

Alüminyum şase
Ergonomik tasarım
Basit ve kolay kullanım
Bol opsiyonlu yapı
Anti-tipper tekerleri
Özel güvenlik sistemleri
Yarı otomatik sistemleri
Hasta kullanımına olanak veren büyük arka tekerleri

Oturma Yeri Genişliği: 50 cm

Muhteviyat: Alüminyum

Toplam Genişlik: 71 cm

Toplam Uzunluk: 109 cm

Kolçak Yüksekliği: 23 – 36 cm

Oturma Yeri Derinliği: 48 cm

Oturma Yeri Yüksekliği: 56 cm

Sırt Yüksekliği: 42 cm

Toplam Yükseklik: 90 cm

 

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleri, toptan tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmaları, ayağa kaldıran tekerlekli sandalye, sahibinden tekerlekli sandalye, kampanyalı sandalye, indirimli tekerlekli sandalye, ucuz tekerlekli sandalye, kiralık tekerlekli sandalye