Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Akülü Tekerlekli Sandalye Ottobock B400

Akülü Tekerlekli Sandalye Ottobock B400

Kanıtlanmış özellikleri temel alarak, sürüş konforu, güvenlik ve tasarım açısından akülü tekerlekli sandalye Ottobock B400’ü sizin için revize ettik. B400 gibi popüler bir yol arkadaşının daha da geliştirilmesinde, kullanıcıların günlük deneyimleri de önemli bir rol oynamaktadır. B400’ü revize etmenin amacı, kanıtlanmış işlevleri yeni özelliklerle tamamlamak ve böylece kompakt arkadaşı daha rahat ve güvenli hale getirmekti. Tamamen teknik değişikliklere ek olarak, elektrikli tekerlekli sandalyenin tasarımı da yenilenmiştir. Şimdi kahverengi yazı ile krem ​​ve gümüş yazı ile siyah olarak mevcuttur.

Doğal olarak B400, kişisel gereksinimlerinize uyum sağlamak için kanıtlanmış Pu0026G VR2 kontrol ünitesi ve bir araçta taşıma için kullanışlı bağlantı kiti ile donatılmıştır.

Özellikle çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre uyarlanmış Junior standart koltuk, programda yenidir. Bu, B400’ün artık sadece yetişkinler ve gençler için değil, aynı zamanda çocuklar için ideal bir günlük yol arkadaşı olduğu anlamına geliyor.

Model, özel ekipmanı gösterir.

İç ve Dış mekanlarda

İç ve dış mekan kullanımı için kompakt ve manevra kabiliyeti yüksek
İçeride veya dışarıda, B400 ile her zaman doğru yoldasınız. Kompakt ve sağlam tasarımı sayesinde, bu küçük ve çok yönlü makine, evde, alışverişte veya bir restoranda günlük gereksinimler için idealdir.

Boyut farkı ile 1 adım öndesiniz.

Sadece 580 mm’lik kompakt toplam boyutu sayesinde en dar koridorlardan bile geçebilir. 450 mm’lik alçak koltuk yüksekliği, masalarda, masalarda ve çalışma tezgahlarında oturmanın sorun olmadığı anlamına gelir.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye