Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Akülü Tekerlekli Sandalye Karma Leon Captain

 

Akülü Tekerlekli Sandalye Karma Leon Captain

Akülü Tekerlekli Sandalye Karma Leon Captain; Olağanüstü dış mekan performansı ve ayarlanabilir Koltuk Leon, iç / dış mekan kullanımı, arkadan çekişli bir güç tabanıdır. Son derece dar dingil mesafesi, çevik manevra kabiliyeti sağlar. Denge veya kontrolden ödün vermeden hız için tasarlanmıştır.

Leon Captain (LEN-CPT) koltuk anatomik olarak şekillendirilmiştir ve manuel yaslanma işleviyle büyük rahatlık sunar. Sandalye, temel bir bagaj kontrolü ve rahat bir sürüş arayan kişiler için idealdir.

Olağanüstü Dış Mekan Performansı

Açık havada olmak istediğiniz yerdeyse, Leon sizi oraya götürecektir. Dört tekerlekli süspansiyonun tamamı ekstra konfor ve yumuşak bir sürüş sunuyor. 12,5 km / saate varan sürüş hızı ile güçlü motorlar en zorlu arazilerin üstesinden gelir. İsteğe bağlı 70 Ah aküler, daha uzun ve daha uzun yolculuklar için sürüş menzilini uzatır.

Mükemmel İç Mekan Manevra kabiliyeti

Leon’un toplam genişliği 62 cm’dir, bu da onu pazardaki en kompakt elektrikli tekerlekli sandalyeden biri yapar. Pürüzsüz ve gezinmesi kolay olan bu sandalye, kapılardan, asansörlere ve kapalı alanların etrafında zahmetsizce hareket eder.

Ayarlanabilir Koltuk Derinliği

Koltuk derinliği 41 cm ile 46 cm arasında ayarlanabilir.

Manuel Yatırma

LEN-CPT, sırtlığı 0 ° -65 ° veya 0 ° -45 ° manuel olarak yatırabilme imkanı sunar. Bu, kullanıcıların kalça eklemlerini germelerini ve sırt kasını gevşetmelerini sağlar.

Geri Kolçak

Tekerlekli sandalyeye binip inmeyi veya bir masaya veya masaya daha yakın yuvarlanmayı kolaylaştırır. Kolçak yüksekliği 18 cm ile 28 cm arasında ayarlanabilir.

Çıkarılabilir Açılır Ayaklık

Tekerlekli sandalyenin içinde ve dışında kolay transfer sağlar ve alet gerektirmeden sökülür. Ayak plakalarının yüksekliği 39 cm-51 cm arasında ayarlanabilir.

Tüm Ayak / Ayak Destek Seçeneği

Mafsallı ayak dayama yeri, optimum konfor ve destek sağlamak için yükseltildiğinde uzar. Mükemmel ayak desteği, mükemmel destek için yükseklik, açı ve derinliktir. 90 derece Ayaklık ve Ayarlanabilir Ayak Plakası – Ayak plakası birden fazla farklı konuma ve açıya ayarlanabilir.Açık Ayarlanabilir Ayak Plakası – Ayak plakası 70 ° ila 110 ° arasında ayarlanabilir.

LED Aydınlatma Sistemi

Tekerlekli sandalye kullanıcısının geceleri görmesi ve görmesi önemlidir. Güvenliği artırmak için Leon, daha iyi gece görüşü için farlar ve arka lambalarla donatılmıştır.

Mevcut Modeller

18″ Kaptan koltuğu veya 20″ Kaptan koltuğu arasından seçim yapın.

Gövde Renkleri

Metalik Kırmızı – Kelvin Mavisi – Gümüş