Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Manuel Tekerlekli Sandalye Soma Agile

Manuel Tekerlekli Sandalye Soma Agile

Her şey performans, konfor ve stil ile ilgili. Manuel Tekerlekli Sandalye Soma Agile (AGL)  ile yeni standartlar ile tanışın. Test edilen ECON serisinden geliştirilen Agile, yalnızca çoklu ayarlanabilirliğini miras almakla kalmadı, aynı zamanda her bireyin ihtiyaçlarına hizmet etmek için daha geniş bir seçenek yelpazesi sunmak için gelişti.

Kapsamlı Yapılandırma Aralığı

Bu yapılandırma seçenekleriyle ideal Agile ürününüzü özelleştirin. Ayarlanabilir arka tekerlekler ve dingil mesafesine sahiptir.

Agile kolay kontrol edilebilir özelliğe sahiptir.  Arka tekerlek uzatma plakasını uyarlayarak, arka tekerlek aksının konumunu yapılandırabilir ve Agile’ın manevra kabiliyetini stabilite veya verimlilik için optimize edebilirsiniz.

Bir Çerçeve, Üç Arka tekerlek boyutu

Koltuk iskeleti 14 ” , 22” ve 24 ” arka tekerlek boyutları ile uyumludur . Dönüştürme plakasını ayarlayarak ve arka tekerlekleri değiştirerek taşıma sandalyesinden kendinden tahrikli tekerlekli sandalyeye geçin. Lojistik planınız hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Agile ile Kolay Transfer

Agile, kullanıcılar ve bakıcılar düşünülerek tasarlanmıştır.

Standart arkaya doğru açılan kolçaklar, bir yandan diğer yana hareket etmeyi kolay ve hızlı hale getirir. 80º çıkarılabilir ayaklıklar, tekerlekli sandalyeye güvenli bir şekilde girip çıkmayı sağlar.

İsteğe bağlı yükseltmeler arasında geri döndürme, yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar ve yükselen ayaklıklar bulunur. Her bireyin ihtiyaçlarına göre birçok seçenek mevcuttur.

Hızlı Açılabilen Arka Tekerlekler

Hızlı açılan arka tekerleklerle tekerlekli sandalyenin ağırlığını ve boyutunu azaltın. Alet gerektirmez. Saklama ve nakliye için tekerleklerin çıkarılması kolaydır.

Gerilim Ayarlı Sırtlık

Standart tek katmanlı döşemenin yanı sıra, gerilimi ayarlanabilir sırtlıklı çift katmanlı bir döşeme de mevcuttur. Sırtlığın eğimini kullanıcının vücut eğrisine göre değiştirmek için Velcro kayışları kullanır. Bu, sandalye için başka bir ergonomik tasarım katmanı.

Katlanabilir Sırtlı Kompakt Boyut

Agile, sert veya katlanabilir bir sırtlık ile birlikte gelir.

Sırtlık ve koltuk katlanmış haldeyken, sandalyenin kompakt boyutu 76cm (uzunluk) * 78cm (yükseklik) ‘e ulaşarak taşımayı ve seyahat etmeyi çok kolaylaştırır.


Modern Görünüm

Tarza gelince, çerçeve rengini (siyah, beyaz ve inci gümüşü) klasik siyah veya grimsi nokta döşeme ile karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Koltuk döşemesindeki oymalı çizgiler, sandalyenin katlanmasını kolaylaştırır.

Çarpışma Testi Onaylandı

Agile, ISO 7176-19 uyarınca nakliye için onaylanmıştır. Bu, nakliye için bir motorlu taşıtta koltuk olarak kullanılmaya uygun olduğu anlamına gelir.

Basit Ama Sıradan Değil

Agile için aksesuarlar arasında; pelvis kayışı, devrilmeyi önleyenler, baston tutucu, oksijen tankı tutucusu, serum askısı tutucusu ve arka uzatma plakaları. Agile’yi yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre donatın.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye