Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Manuel Tekerlekli Sandalye Soma 105

Manuel Tekerlekli Sandalye Soma 105

Manuel Tekerlekli Sandalye SOMA 105 (SM-150.5) ekonomik standart bir alüminyum tekerlekli sandalyedir. Durdurma  ya da hareketli veya kendinden hareketli tekerlekli sandalye olarak mevcuttur.

Kompakt, sağlam ve ultra hafif olan SOMA 105, basit ama dayanıklı bir çözüm arayan insanlar için ideal bir tekerlekli sandalyedir.

Katlanabilir Sırtlık

Depolanmasını ve taşınmasını kolaylaştırır.

Kontrollü Fren

Ekstra kontrol ve güvenlik sağlar.

Ayrılabilir Oturma Sistemi

Yenilikçi Ayrılabilir Oturma Sistemi, döşemenin çıkarılmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır. Tutacakları sökün ve koltuğu dışarı kaydırın. Ayrıca hamak etkisinin önlenmesine yardımcı olmak için yüzeydeki desteği de arttırır.

Sorunsuz Eliptik Çerçeve

SOMA 105, tekerlekli sandalyelerin geleneksel imajına meydan okumak için tasarlanmıştır. Sonuç sadece şık değil, aynı zamanda dayanıklıdır.

Eksiz eliptik çerçeve, sandalyenin kaynak noktalarını ve dikdörtgen şeklini azaltarak bu amaca ulaşır. Tekerlekli sandalyenin görünümünü değiştirirken aynı zamanda güvenilir ve uygun fiyatlı olmasını istiyoruz.

Mevcut seçenekler

16″ arka tekerlekleri olan bir refakatçi tahrikli tekerlekli sandalye veya 22″ arka tekerlekli kendinden tahrikli tekerlekli sandalye arasından seçim yapın

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye