Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Manuel Tekerlekli Sandalye SOMA 215

Manuel Tekerlekli Sandalye Soma 215

Manuel Tekerlekli Sandalye SOMA 215 (SM-250.5), günlük kullanım için tasarlanmıştır. Görevli-hareketli veya kendinden hareketli tekerlekli sandalye arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayak dayamasını tekerlekli sandalyeden ayrılmadan hareket ettirmek için basit bir mekanizma kullanan salınım ayak dayamaları ile donatılmıştır. Ultra hafif ağırlığına ek olarak, bu alüminyum tekerlekli sandalye kompakt bir boyuta katlanır ve bir araba bagajında ​​kolayca saklanır.

Patent Salıncak Ayak Dayanağı

Dönebilen ayak dayama yeri, ayak dayamasını tekerlekli sandalyeden ayrılmadan hareket ettirmek için basit bir mekanizma kullanır. Bacak alanını boşaltmak için ayak dayamasını kaldırın ve sallayın. Bir daha asla ayak dayanağınızı kaybetme konusunda endişelenmeyin.

Kat Yüksekliğine Düşük Koltuk

45 cm’lik koltuk yüksekliği, hala bacak fonksiyonuna sahip olan kullanıcıların, bacakları yerde iken tekerlekli sandalyeyi itmesine olanak tanır. Aynı zamanda minyon vücut ölçüsüne sahip kullanıcıların sandalyeye rahatça oturmasını sağlar.

Kompakt ve Ultralight

Yalnızca 9,9 kg ağırlığındaki SOMA 215, taşınmasını kolaylaştıran ultra hafiftir. Ayrıca, küçük bir araba bagajına sığacak şekilde kompakt bir boyuta katlanır.

Ayrılabilir Oturma Sistemi

Yenilikçi Ayrılabilir Oturma Sistemi, döşemenin çıkarılmasını ve temizlenmesini kolaylaştırır. Tutacakları sökün ve koltuğu dışarı kaydırın. Ayrıca hamak etkisinin önlenmesine yardımcı olmak için yüzeydeki desteği de arttırır.

Sorunsuz Eliptik Çerçeve

Çerçeve, en az sayıda bileşenle üretilmiştir, kaynak noktalarının sayısını azaltır, böylece tekerlekli sandalyenin dayanıklılığını ve görünümünü iyileştirir.

Ergonomik İtme Kolu

Tutamak, elin şekline göre tasarlanmıştır ve daha kolay bir tutuş ve daha rahat bir itme sağlar. Yardımcı frenler de bir seçenek olarak mevcuttur.

Devrilme Kolu

Devirme kolu, bakıcının tekerlekli sandalyeyi bir eşiğin veya kenarın üzerine itmesini kolaylaştırır. Tekerlekli sandalyeyi geriye doğru eğmek ve ardından engelin üzerinden taşımak için devirme koluna bir ayağınızla basın.

Kaymaz Ayak Plakası

Kaymayı önleyen ayak plakası, ayak pozisyonunu iyileştirir ve ayağın ayak plakasından kaymasını önler.

Mevcut Tipler

14 arka tekerleği olan görevli tekerlekli sandalye veya 20 arka tekerleğe sahip kendinden hareketli tekerlekli sandalye arasında seçim yapın.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye