Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Manuel Tekerlekli Sandalye Golfi G130

Manuel Tekerlekli Sandalye Golfi G130

Manuel Tekerlekli Sandalye Golfi G130; manuel kullanım amaçlı tercih edilen durumlarda büyük beden kullanıcılar için tasarlanmış bir üründür. Gerek sağladığı konfor, gerekse pratik ve sağlam bir model olması nedeniyle manuel tekerlekli sandalye gerektiren durumlarda tercih edilmektedir. Ağırlığı 17 kg olan bu manuel tekerlekli sandalye, 120 kg’a kadar yük taşıyabilmektedir.

Büyük beden hasta veya engelli tekerlekli sandalye kullanıcıları, bedensel özellikleri itibariyle kullanım esnasında daha fazla zorlukla karşılaşabilmektedirler. Büyük beden kullanıcılar farklı ihtiyaçlarına karşılık verebilecek ve rahat etmelerini sağlayacak özellikte tekerlekli sandalyeye ihtiyaçları duyarlar. Golfi 130 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, büyük beden hasta ya da engellilerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Oturma ve sırt bölgesi kumaşı yanma ve terletme yapmaz özelliktedir. Böylelikle uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcının terleyerek rahatsız olmasının önüne geçilmektedir.

Golfi 130 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye, sağlamlık açısından çelik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Katlanabilir ve sırt bölgesi kırılabilir özellikte olması, taşıma ve saklama açısından pratiklik sağlar. Kullanıcının gereksinimlerine göre ayaklıklar çıkarılabilmektedir. Hareketli ve eğimli kolçakları sayesinde hem kullanıcının transfer edilmesi kolaydır, hem de masa, sıra, tezgah gibi zeminlere yanaştırılarak kullanımı rahattır.

Golfi 130 Özellikli Manuel Tekerlekli Sandalye’nin taşınma ve depolanması kolaydır. Katlanabilirlik, kırılabilir sırt ve çıkarılabilir ayaklık özelliklerinin yanı sıra, arka tekerleklerinde bas-çıkar (quick-release) özelliği de bulunmaktadır. Böylelikle boyutları küçültülerek taşıma ve depolama sırasında az yer kaplaması sağlanmaktadır.

Genel özellikler

Oturma Yeri Genişliği: 35-40-45-50 cm

Oturma Yeri Derinliği: 40 cm

Oturma Yeri Yüksekliği: 53 cm

Sırtlık Yüksekliği: 42 cm

Kolçak Yüksekliği: 23 cm

Toplam Genişlik: 65 cm

Toplam Yükseklik: 97 cm

Toplam Uzunluk: 102 cm

Katlanır Genişlik: 33 cm

Arka Tekerler: 24″ PU Dolgu

Ön Tekerler: 8″ PU Dolgu

Materyal: Çelik

Ürün Ağırlığı: 17.25 kg

Max.Taşıma Kapasitesi: 120 kg

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye