Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Manuel Tekerlekli Sandalye Excel G-Neos 45 cm

Manuel Tekerlekli Sandalye Excel G-Neos 45 cm

Manuel Tekerlekli Sandalye Excel G-Neos 45 cm; çok farklı özellikleri üzerinde barındıran ve EXCEL markasının genel mükemmeliyetçi karakteristiğini üzerinde taşıyan bir TRANSFER sandalyesidir. Bir alyan anahtarı ile sandalyeyi istediğiniz şekilde kullanıcının vücut detaylarına göre şekillendirebilirsiniz.

Ürünün teknik özellikleri yanı sıra hareket kabiliyetinin yüksek olması istenilen şekilde biçimlendirilmesine imkan sunmaktadır. Sandalyenin en öne çıkan en büyük ayrıcalıklı özelliği ARKAYA YATAR olmasıdır. Uzun boylu refakatçiler için itme bar yüksekliği ayarlanabilmektedir. Arka yatış açısı ayarlanabildiği gibi tilt in space fonksiyonu ile kullanıcının en doğru pozisyona ulaşmasına sağlayabilirsiniz. Yüksekliği ve kol destek pozisyonu ayarlanabilen kol desteği, çıkabilen ayak destekleri, yüksekliği ayarlanabilen anti-tip tekerlekleri, bas çıkar fonksiyonlu arka tekerlekler ve benzeri bir sürü fonksiyon barındırmaktadır.

Teknik özellikler

Toplam Yükseklik: 102 cm

Toplam Genişlik: 68 cm

Toplam Uzunluk: 110 cm

Toplam Ağırlık: 17.9kg

Maksimum Kullanıcı Ağırlığı: 126 KG

Oturma Genişlikleri:  42,5 – 45 – 47,5 – 50 – 55  cm

Zemin ile koltuk arası yükseklik: 40 – 52,5 cm

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye