Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Akülü Tekerlekli Sandalye Ottobock C2000

Akülü Tekerlekli Sandalye Ottobock C2000

Daha uzun mesafelerde ve çeşitli arazilerde güvenli ve rahat manevralar akülü tekerlekli sandalye Ottobock  C2000 ile sorun değil. Günlük yaşamınızda açık havada hareketlilik önemli mi? Doğada olmaktan hoşlanıyor musunuz? C2000 elektrikli tekerlekli sandalye ile her yere hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşırsınız: Yenilikçi direksiyon sistemi, 10 km / saate kadar hızlarda, eğimli yollarda ve engebeli yüzeylerde güvenliği garanti eder. Doğru koltukla (Ottobock oturma portföyü) birlikte tam süspansiyonlu şasi, uzun mesafelerde bile maksimum sürüş konforu sunar.

C2000, önden veya arkadan çekiş seçenekleriyle sunulur. Entegre aydınlatma ve bagaj taşıyıcı standart donanım olarak dahildir.

Kendi kendine temas eden ışıklara sahip çıkarılabilir yan panel

Kendiliğinden temas eden ışıklara sahip çıkarılabilir yan panel, basit bir yandan aktarım sağlar.

Yenilikçi servo direksiyon

Yenilikçi servo direksiyon ile eğimler ve engebeli araziler dahil uzun mesafelerde güvenli sürüş sağlar. Aynı zamanda, C2000’i manevra kabiliyetine uygun hale getirir ve bu, iç mekanlarda kullanıldığında çok önemlidir.

Elektrikli koltuk yükseklik ayarı

400 mm’ye kadar elektrikli koltuk yüksekliği ayarı, yükseklik farklılıklarını telafi eder ve göz seviyesinde iletişim sağlar. Evde bu, raflara ve tezgahlara ulaşmayı kolaylaştırır.

Standart donanım olarak bagaj rafı

Standart bagaj taşıyıcı, önden veya arkadan sürüş seçeneğiyle sunulan C2000’e dahildir.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye