Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare Zephyr

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare Zephyr

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare Zephyr; dünyanın en iyi akülü sandalyelerinden biri olarak gösterilir. Gerek teknik özellikleri, gerekse donanımı ile göze batmaktadır. Zephyr aşırı derecede konfor ve güven sağlamak amacı ile tasarlanmıştır.

Çoğu engelli hareket kısıtlılığı çeker. (Bacakları hareket ettirememek, beli hareket ettirememek vb gibi) Ve hatta fizyoterapistler engelli ve hasta kişilerin kan dolaşımın gerçekleşmesi için bacak hareketi bel hareketi gibi engelli ve hasta kişilere bir başkasından yardım alarak bu hareketleri yapmalarını öğütler. Tamda bu noktada bahsi geçen akülü sandalye bir başkasından yardım almadan joystick ile (kumanda) bulunan düğmeler sayesinde size tüm bu hareketleri yapma fırsatı sağlar.

Ev içerisinde, veya bir alışveriş merkezinde yüksekte bulunan bir nesneyi ulaşmak istediğinizde tek tuşla yükselen koltuk size bağımsız hareket etme hissini yaşatacaktır. Oturmaktan yorgun düştüğünüzde dinlenmek için kanepe veya yatağınıza uzanmadan akülü sandalyenizin üzerindeyken koltuğu yatırarak dinlenme imkanı.

Çoğu akülü sandalye ya iç mekan veya dış mekan için uygunken bu akülü sandalyeyi rahatlıkla hem iç mekanlarda (ev, alışveriş merkezi,restoran vb gibi) hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde bozuk ve engebeli yollarda sarsıntıyı size hissettirmez, yüksek manevra kabiliyeti dar alanlarda rahatça manevra yapabilme imkanı sağlar, ve en önemlisi 800 Watt’lık güçlü motoru sayesinde zorlu yol şartları,yüksek kaldırım ve dik rampaları rahatça çıkmanıza imkan sağlar

Diğer Teknik Özellikleri

Hız: 13 Kilometre
Sırt manuel yatar
Lift koltuk motorlu
Tift koltuk motorlu
Ayaklıklar ayrı ayrı hareket eder
Sinyalizasyon Trafik gece seyir sistemi Sinyalizasyon
Ortopedik koltuk Ortopedik sırtlık Arazi uyumlu süspansiyon
12 v 80 ah alman malı deep cycle jel aküler

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye