Haberler - Tekerlekli Sandalye Modelleri-TSM Medikal Haber-detay

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare Storm 3

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare Storm 3

Akülü Tekerlekli Sandalye Invacare storm 3; Sırt kısmı joystick yardımıyla öne arkaya yatırılabilir.  Bu kullanıcının rahat edebileceği açıyı bulması ve güvenli sürüş için olanak sunmaktadır. Kullanıcının oturuş postürü açısından da önemlidir.

Invacare Storm 3 otomatik olarak sırt ve ayak koyma yerleri ayarlanabilirken aynı şekilde el ile (manuel) ayarlama imkanı da sağlamaktadır. Bununla birlikte akülü sandalyeyi kullanan hasta veya engelli kişinin akülü sandalyeden koltuk yada kanepe ye transferini kolaylaştırmak amaçlı kol koyma yerleri yukarı doğru kaldırılarak (hem sağ kol koyma yeri hem sol) transfer işleminde kullanıcıya daha geniş hareket imkanı sağlamaktadır.

Invacare Storm 3 serisi akülü sandalyeler liftli ve liftsiz storm 3 olarak ikiye ayrılır. Liftli storm 3 lerin liftsiz storm 3 lerden farkı koltuğun otomatik olarak yukarı doğru kalkmasıdır.

Liftli akülü sandalyenin bana ne yararı olur? Kullanıcı sandalyesinde otururken yüksek bir yerden bir şey almak istediğinde (kitaplıktan kitap, mutfak dolabından çay bardağı vb gibi) bir düğmeye basarak sandalyenin koltuğunu istediği yüksekliğe getirerek ulaşmak istediği mesafeye ulaşabilmektedir.

Teknik Özellik ve Garanti

Garanti kapsamı 2 yıl

12 volt 55 amper orjinal alman malı aküleri vardır.

Tek şarj ile 35 kilometre yol gider

Hız arazide 10 asfalt yolda 12 km dir. Aracın hızı yol şartlarına göre otomatik ayarlanmaktadır.

tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmasıtekerlekli sandalye modelleritoptan tekerlekli sandalyeakülü tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye firmalarıayağa kaldıran tekerlekli sandalyesahibinden tekerlekli sandalyekampanyalı sandalyeindirimli tekerlekli sandalyeucuz tekerlekli sandalyekiralık tekerlekli sandalye